KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108352
nr 1610 8352
Markus Kasemaa
(f. 1972), Estland
Oljemålning, "Tartu". Signerad, daterad -94. Olja på duk, 60x50, oramad
Markus Kasemaa, bildkonstnär född 1972.
måndag 1 april 2024
kl 20:03:23